kwasy leczenie przebarwieńW ofercie naszego Salonu posiadamy zabiegi z wykorzystaniem kwasów. Kwasy i ich działanie znane są już od czasów starożytnych . Jest to między innymi niwelowanie przebarwień, zmniejszenie zmarszczek, rozświetlenie skóry, zwiększają stopień nawilżenia , regulują proces rogowacenia i wydzielania sebum.

 

Peelingi chemiczne i enzymatyczne:

KWAS MIGDAŁOWY – Jest to zaawansowana kuracja rozświetlająco-rewitalizująca na twarz, szyje i dekolt. Kwas migdałowy występuje w naturze w migdałach, jego budowa podobna jest do antybiotyku ,co zapewnia silne i wielokierunkowe działanie. Nie wywołuje uczucia dyskomfortu, może być stosowany przez cały rok.
Peeling kwasem migdałowym powoduje wygładzenie drobnych zmarszczek, zniwelowanie stanów zapalnych, rozjaśnia przebarwienia, poprawia stopień nawilżenia skóry.

KWAS GLIKOLOWY – działa złuszczająco, rozjaśnia przebarwienia, hamuje rozwój bakterii, nawilża skórę

KWAS MLEKOWY – ma zastosowanie przy oczyszczaniu twarzy. Działa nawilżająco i bakteriobójczo

KWAS TRÓJCHLOROOCTOWY – peelingi na bazie tego kwasu wspomagają działanie keratolityczne skóry. Następuje poprawa wchłaniania aminokwasów i witamin. Efektem zastosowania kwasu jest biostymulacja i rewitalizacja skóry, rozjaśnienie przebarwień, poprawa napięcia, wygładzenie skóry. Kwasy o mniejszym stężeniu np. 10-15% mają działanie powierzchowne, regenerujące, odświeżające skórę, liftingujące.

KWAS KOJOWY – pełni funkcję antyoksydantu, doskonale nadaje się do pielęgnacji skóry dojrzałej. Przeciwdziała nadmiernej pigmentacji.

 


Zabiegi złuszczające Cena
- złuszczanie kwasami AHA150 zł
- peeling BioRePeel CL3280 zł
- peeling PRX-T 33300 zł
- peeling JPX 3 bio240 zł
- peeling PQ AGE220 zł
- liftpeel Venome240 zł