kwasy leczenie przebarwieńW ofercie naszego Salonu posiadamy zabiegi z wykorzystaniem kwasów. Kwasy i ich działanie znane są już od czasów starożytnych . Jest to między innymi niwelowanie przebarwień, zmniejszenie zmarszczek, rozświetlenie skóry, zwiększają stopień nawilżenia , regulują proces rogowacenia i wydzielania sebum.

Peeling migdałowy

Jest to zaawansowana kuracja rozświetlająco-rewitalizująca na twarz, szyje i dekolt.
Kwas migdałowy występuje w naturze w migdałach, jego budowa podobna jest do antybiotyku ,co zapewnia silne i wielokierunkowe działanie. Nie wywołuje uczucia dyskomfortu, może być stosowany przez cały rok.
Peeling kwasem migdałowym powoduje wygładzenie drobnych zmarszczek, zniwelowanie stanów zapalnych, rozjaśnia przebarwienia, poprawia stopień nawilżenia skóry.

AzAc Peel

Jest to dwuetapowy peeling 16% kwasu azelainowego, 10% kwasu migdałowego oraz 2% kwasu salicylowego, działający przeciwzapalnie, seboregulująco, keratolitycznie.
Zabieg ten rozjaśnia przebarwienia, reguluje proces rogowacenia, zwiększa jędrność i elastyczność.

RETI FUSION Peel

Jest to kompleksowe działanie 5% retinolu, 10% witaminy C oraz 30% kompleksu antyoksydantów. Połączenie wysokich stężeń składników odżywczych gwarantuje działanie odmładzające oraz korygujące niedoskonałości skóry.

Peeling z Fenolem i TCA

Jest to zabieg złuszczający na bazie 8% Fenolu i 15% kwasu trójcholrooctowego.
Fenol TCA Eraser to atestowany w Hiszpanii peeling medyczny łączący wysoką skuteczność z kosmetycznym bezpieczeństwem. Usuwa blizny, przebarwienia, zmarszczki, zmniejsza rozszerzone ujścia gruczołów łojowych.

Peeling Ziołowy

Jest to odpowiednio dobrana kompozycja ziół która powoduje złuszczenie naskórka, w efekcie czego następuje odmłodzenie, rozświetlenie skóry. Zmniejszeniu ulegają zmarszczki oraz przebarwienia.


Zabiegi złuszczające Cena
- złuszczanie kwasami AHA120 zł
- polski peeling ziołowy na twarz290 zł
- polski peeling ziołowy na twarz + dekolt350 zł
- złuszczanie twarzy retlinolem280 zł
- peeling AzAc180 zł
- peeling TCA 15% 350 zł