W Salonie Sensja proponujemy szereg zabiegów relaksacyjnych oraz pielęgnacyjnych na dłonie i stopy. Nie tylko twarz jest Naszą wizytówką -dłonie również. Zadbane i wypielęgnowane paznokcie, to istotny element Naszej urody.

 

W ofercie Salonu Sensja posiadamy:

Manicure tradycyjny – jest to zabieg pielęgnacyjny dłoni .Obejmuje peeling dłoni, nadanie kształtu paznokci,opracowanie skórek frezarką,lub cążkami,pomalowanie odżywką lub lakierem, masaż dłoni .Czas trwania 40 min.

Manicure biologiczny – jest to zabieg pielęgnacyjny dłoni .Obejmuje peeling dłoni,nadanie kształtu paznokci, usunięcie skórek ,masaż dłoni , pomalowanie lakierem , lub odżywką , Czas trwania 30 min.

Manicure hybrydowy – peeling dłoni,nadanie odpowiedniego kształtu paznokci, usunięcie skórek, masaż dłoni, pomalowanie paznokci specjalnym lakierem utrwalanym w lampie. Czas trwania 50 min.

Zabieg na dłonie IBX – Jest to preparat naprawczy,który działa, jak tarcza ochronna dla paznokci .Jest to jedyny zabieg, którego preparaty przenikają do wnętrza płytki w efekcie odbudowując ją i wzmacniając paznokcie. .Efekty są widoczne i długotrwałe .Jeśli potrzebujesz wzmocnić swoje paznokcie, jest to idealny zabieg dla Ciebie. Po zastosowaniu IBX system Twoje paznokcie będą mocniejsze, zdrowsze, gładkie oraz błyszczące.

 

Do zabiegów manicure i pedicure używamy wysterylizowanych medycznie narzędzi. Posiadamy w salonie autoklaw- medyczny sterylizator.


Zabiegi manicure: 
Manicure bez malowania60 zł
Manicure z malowaniem70 zł
Manicure z malowaniem french80 zł
Manicure hybrydowy90 zł
Manicure hybrydowy – French/więcej kolorów110 zł
Piłowanie paznokci/opracowanie skórek40 zł
Malowanie paznokci 1 kolor dłonie30 zł
Malowanie paznokci 1 kolor stopy40 zł
Malowanie paznokci french40 zł
Malowanie odżywką30 zł
Cyrkonie svarovsky10 zł
Ściaganie żelu+manicure bez malowania90 zł
Malowanie gelcolor/hybryda90 zł
Malowanie/hybryda french100 zł