Zabieg wyszczuplająco – modelujący z zastosowaniem fal radiowych.

Fale radiowe jest to zabieg który poprzez podgrzanie tkanki podskórnej do temperatury 54°C powoduje redukcje tkanki tłuszczowej, cellulitu, ujędrnia ciało. Stosowany w serii od czterech do dziesięciu zabiegów w odstępach od siedmiu do dziesięciu dni daje widoczny efekt wyszczuplenia i wygładzenia skóry.

Zabieg mikrodermabrazji ciała

Jest to mechaniczne, kontrolowane ścieranie naskórka specjalną diamentową głowicą którą przesuwa się po całej złuszczanej powierzchni. Efektem zabiegu jest wygładzona, ujędrniona skóra, spłyceniu ulegają rozstępy, rozjaśniają się przebarwienia. Ujednolica się kolor skóry.
Mikrodermabrazja może być zastosowana jako pojedynczy zabieg lub w serii od czterech do dziesięciu zabiegów w odstępach od siedmiu do czternastu dni.
Jest idealnym zabiegiem przygotowującym do innych zabiegów takich jak np. fale radiowe, roll on.

Zabieg Roll on

Jest to zabieg, który poprzez mikronakłuwanie specjalnym sterylnym jednorazowym rollerem pobudza skórę do produkcji kolagenu i elastyny. Jest to skuteczny zabieg ujędrniający skórę ,zmniejszający rozstępy ,wygładzający. Zabieg ten stosujemy w połączeniu z maską kremową i serum do ciała.


Zabiegi na ciałoCena
- odżywczo – regenerujące250 zł
- p/celulitowe, roll-on350 zł